Вебінар “Інтеграція нейромереж в освітнє середовище: досвід та інструменти”
23 червня 2026 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області був проведений вебінар “Інтеграція нейромереж в освітнє середовище: досвід та інструменти”. Спікером вебінару стала викладач ДНЗ “Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти” Тетяна ГНЄДАШОВА, яка розкрила потенціал генеративного штучного інтелекту
Вебінар “Гейміфікація освітнього процесу: як підвищити мотивацію через ігрові техніки”
16 червня 2026 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області був проведений вебінар “Гейміфікація освітнього процесу: як підвищити мотивацію через ігрові техніки”. Спікером вебінару стала майстер виробничого навчання ДНЗ “Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту” Наталія ЖАРИКОВА, яка ознайомила з
Вебінар “Формування ключових компетентностей в умовах змішаного навчання”
09 червня 2026 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області був проведений вебінар “Формування ключових компетентностей в умовах змішаного навчання”. Спікером вебінару стала викладач української мови та літератури ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” Марина МОРОЗОВА, яка ознайомила з теоретичними
«БУДЬ ПЕРШИМ» у творчості та професії:підбито підсумки конкурсу профорієнтаційних відеороликів
08 червня 2026 року в онлайн-просторі панувала особлива атмосфера хвилювання та гордості. Відповідно до наказу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області від 13.05.2026 № 45, відбулася довгоочікувана онлайн-зустріч, присвячена оголошенню результатів та відзначенню переможців конкурсу профорієнтаційних відеороликів «БУДЬ ПЕРШИМ»
V Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки»
04 червня 2026 року в онлайн-форматі на платформі ZOOM Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки», яка об’єднала педагогів з різних куточків України. Конференцію






